Başkan

Sevgili Ayancık’lı hemşerilerim

Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bizim için her hemşerimiz bu güzel ilçenin ortak zenginliğidir. Bize bu ortak zenginlik anlayışını bahşeden Allah’a şükrediyorum. İnanıyorum ki; vereceğimiz hizmetlerin asıl sahibi sizler olacaksınız. O nedenle diyorum ki; Ortaya çıkacak her eser, Ayancık halkının alın teridir, Ayancık halkının el emeğidir, Ayancık halkının göz nurudur. Bu samimi inanç ve duygularla, kendimizle, kentimizle, tarihimizle ve hemşerilerimizle bir olmanın, beraber olmanın onurunu ve gururunu bir şeref madalyası olarak ömür boyu taşıyacağım.

Ayancık Halkı ne güzel bir halk. Ben bu halk ile ne kadar gurur duysam azdır. Sizlerin ilgi ve desteklerinizle birlikte bu gururu başardık. Bundan sonra da birlikte yürümeye devam edeceğiz. Hepinize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonra hep birlikte el ele ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Şimdi işimiz çok daha zor. Geçmiş dönemlerde yapılanlardan daha fazla hizmet yapmamız lazım. Tüm Ayancık Halkına göstermiş olduğu ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Hayrettin KAYA
Ayancık Belediye Başkanı