Ayancık Huzurevinin Temelleri Atıldı.

Ayancık Huzurevinin Temelleri Atıldı.


Ayancık Huzurevinin Temelleri Atıldı.

Temel Atma Törenine Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, Huzur evinin kaba inşaatını üstlenen Hayırsever Aziz GÜNEY, Cumhuriyet Halk Partisi Ayancık İlçe Başkanı Naci DEMRAY, belediye meclis üyeleri Ramazan YILDIZ, Fatma ÜSTÜN ,İhsan EKMEKÇİ, Cihan ÖZKAYA ile birlikte katılmıştır.
       Ayancık’ta 4 bin 165 metrekare kapalı alana sahip, yer tahsisi Ayancık Belediyesi tarafından ve kaba inşaatı Ayancıklı Hayırsever Aziz GÜNEY tarafından yaptırılacak olan, 3 katlı içerisinde 11 adet 2 kişilik oda, 27 adet tek kişilik oda, fizik tedavi odası, hobi odası, resim atölyesi, kütüphane ve terasa sahip olacak olan 49 yataklı huzurevinin temeli atıldı.

Belediye Başkanımız Hayrettin KAYA ; ilerleyen yıllarda huzurevlerine duyulacak ihtiyacın çok daha fazla belirgin olacağını söyledi. Ayancık’ın nüfus projeksiyonu bugünden gördüklerini ifade eden Hayrettin KAYA; "Bu şekilde yatırıma ihtiyaç duyduk. Bununla ilgili çabalarımızı ve gayretlerimizi artırma ihtiyacı duyduk. Ayancık Huzurevi, Ayancık’ın ötesinde öncelikle insanlığa bir hizmettir.’’ dedi

 

sinop web tasarım sinop erkek öğrenci yurdu sinop kız öğrenci yurdu sinop kız yurdu arslan pansiyon sinop